شاید برای برخی از شما عزیزان سوال بشه که مشخصات فرش ۷۰۰ شانه چیست و تشخیص فرش ۷۰۰ شانه اصلی از تقلبی امکان پذیر هست یا خیر؟ شما با دانستن برخی نکات و یا خرید از شرکت فرش هلیوس کاشان به راحتی میتوانید فرش ۷۰۰ شانه اصلی بدون هیچگونه مشکلی را خرید نمایید. آگاهی مهمترین حق شا عزیزان است که ما در این مقاله قصد آموزش تشخیص فرش ۷۰۰ شانه واقعی را به شما داریم. خرید فرش ماشینی ۷۰۰ شانه میتواند پرچالش باشد ولی مطمئنا بعد از مطالعه این مقاله شما درگیر سودجویی های ممکن در بازار نخواهید شد و فرش بی کیفیت خریداری نخواهید کرد.

تقسیم بندی فرش ماشینی ۷۰۰ شانه کاشان

فرش ۷۰۰ را میتوان به دو دسته تقسیم کرد که عبارتند از:

  • فرش ۷۰۰ شانه واقعی
  • فرش طرح ۷۰۰

فرش طرح ۷۰۰ شانه

این دست از فرش ها، تنها دارای طرح ها و نقشه های ۷۰۰ هستند و در حقیقت این فرش همان فرش ۵۰۰ شانه است. نکته مهم این است که فرش ماشینی ۷۰۰ شانه با دستگاه ها و متدهای بروزتری نسبت به فرش ۵۰۰ شانه بافته میشود و از کیفیت و مقبولیت بالاتری برخوردار است. مهمتر از آن در بازار ۷۰۰ شانه دارای محبوبیت بیشتری نسبت به ۵۰۰ شانه است ولی طرح ۷۰۰ که همان ۵۰۰ شانه است قیمت پایین تری نسبت به ۷۰۰ شانه واقعی دارد. به همین دلیل برخی افراد از خدا بی خبر بدون آنکه به مشتری اعلام نمایند که این فرش طرح ۷۰۰ است و ۷۰۰ شانه نیست، این فرش ها را صرفا بخاطر شباهت‌شان و بی اطلاعی مشتریان بعنوان فرش ۷۰۰ شانه به بازار عرضه می‌کند. به همین خاطر است که تشخیص فرش ۷۰۰ واقعی از تقلبی اهمیت بالایی می‌یابد.

فرش ۷۰۰ شانه واقعی

فرش ماشینی ۷۰۰ شانه را در دو تراکم ۲۵۵۰ و ۲۷۰۰ میتوان در بازار یافت. در رابطه با تراکم باید بدانید که هرچه تراکم فرش بالاتر بره فرش ظریف‌تر و ریزبافت‌تر خواهد شد. این فرش دارای تنوع بالایی از طرح و رنگبندی است که باعث محبوبیت و استقبال زیاد از آن شده است. برای بافت این فرش از برروزترین دستگاه های بافت فرش، دستگاه HCPx2 استفاده میشود که از بهترین و باکیفیت ترین دستگاه های بافت فرش در جهان می‌باشد. این فرش همچنین دارای ضخامت بالایی نسبت به سایر فرش‌ها است به همین خاطر برای خانواده هایی که از فرش استفاده بیشتری دارند و به اصطلاح فرش آنها پاخور بیشتری دارد مفید بهتر است و میتوانند از آن نتیجه بهتری بگیرند. از طرفی قیمت این فرش به نسبت دیگر فرش ها از قیمت پایین‌تری برخوردار است که باعث میشود خانواده هایی که هزینه زیادی نیز نمیخواهند برای فرش کنند از فرش باکیفیت برخوردار شوند. در فرش های ۷۰۰ شانه شرکت فرش هلیوس کاشان از نخ اکرلیک استفاده شده است که باعث لطافت و نرمی این فرش شده و از آنجا که ضخامت این فرش بالا است دوام و عمر بالایی دارد.

ما در شرکت فرش هلیوس کاشان دارای تنوع بالایی از طرح ها و نقشه های خاص و منحصربفرد هستیم و سعی داریم تا تجربه خریدی منحصربفرد را برای شما عزیزان رقم بزنیم. ما ضمانت و اصالت را برای شما به ارمغان می‌آوریم. همچنین برای اطلاع از تخفیف های ما لطفا پیج اینستاگرام ما را نیز دنبال کنید.

مواردی که توجه به آن خالی از لطف نیست:

  1. پشت تمامی انواع ازین فرش برچسب فرش ۷۰۰ شانه زده میشود که ممکن است که مشتری متوجه و قادر به تشخیص نباشد.
  2. تمامی فرش های ماشینی در بازار با توجه به نخ مصرفی در آنها دارای درجه ۱ و ۲ هستند.
  3. قیمت این فرش ها با یکدیگر تفاوت های فاحش دارند و به راحتی از نظر قیمت مشخص است.
  4. کیفیت فرش را با در نظر گرفتن نخ بکار رفته در آن و درصد خلوص و دستگاه بافنده آن مشخص کنید.