در بین سفارشات و مشاوره هایی که خدمت مشتریان عزیزمان ارائه می‌کنیم، سوالاتی مثل از کجا فرش ماشینی ارزان بخرم؟ فرش ماشینی ارزان قیمت با کیفیت هست؟ خرید فرش ماشینی ارزان شاید برای شما صرفه اقتصادی داشته باشه ولی اگر حواستون نباشه ممکنه نه تنها صرفه اقتصادی نداشته باشه براتون بلکه جنس بی کیفیتی به شما بدهند که بعد از 6 ماه مجبور به تعویض بشوید.

قبل از معرفی کارها و نقشه‌های ارزان قیمت خودمون باید به این بپردازیم که ارزان بودن فرش به چه چیزهایی بستگی داره و راه تشخیص فرش باکیفیت را بشناسیم. باتوجه به شرایط اقتصادی سخت حال حاضر، برای خیلی از هموطنان عزیزمان خرید فرش ماشینی سخت و دشوار شده است و بدنبال فرش ماشینی ارزان قیمت هستند، برای همین هم ما شما عزیزان را تنها نمیگذاریم و سعی داریم بهترین انتخاب، بهترین کیفیت با قیمتی مناسب را به شما معرفی کنیم.

فرش 1200 شانه طرح رژین
فرش 1200 شانه طرح رژین

عوامل موثر در قیمت فرش ماشینی

عوامل موثر بر قیمت فرش ماشینی بسیار هستند اما برخی از آنها اهمیت بیشتری دارند که باعث میشه شما خرید بهتری داشته باشید. این فاکتورها به شرح زیر هستند:

  • شانه و تراکم فرش
  • برند
  • الیاف استفاده شده در فرش
  • ابعاد فرش
  • محل خرید فرش (خرید بدون واسطه فرش ماشینی)
  • حالا با دانستن این عوامل باید بریم سراغ اینکه چه آپشن‌هایی برای خرید داریم و بتوانیم بهترین کیفیت را داشته باشیم.

انواع فرش ماشینی ارزان

فرش ماشینی 700 شانه

فرش ماشینی 700 شانه دارای انواع مختلف است که این میتواند از تراکم (2550، 2100 و…)، دستگاه بافت و یا نخ بافت باشد. این سه نقش بسیار زیادی در قیمت فرش‌های 700 شانه دارند و قیمت آنرا در یک طیف وسیع میاورد. برخی فرش‌های باعنوان ورژن (ویرجین) هم برای قیمت مناسب آن معرفی می‌کنند. در ادامه شما میتوانید بهترین کارهای فرش 700 شانه ما را شاهد باشید.